Ekonomi

Binance CEO’su CZ, B20 Endonezya 2022 Zirvesinde: Endüstrideki tüm oyuncular kullanıcıları koruma sorumluluğunu üstlenmeli

Bali, 14 Kasım 2022 – Dünyanın önder blockchain ekosistemi ve kripto para altyapısı sağlayıcısı Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao (CZ), bugün Bali’de yapılan Business 20 (B20) Doruğunda konuştu.

B20 Tepesi Endonezya 2022, dünyanın dört bir yanındaki başkanların bir ortaya gelerek milletlerarası iş dünyasında mahzurların aşılması ve gelecek büyüme adımlarına dair uzmanlıklarını paylaştığı G20 Tepesinin bir kesimi. B20’nin teması, G20’nin “Hep Bir Arada ve Daha Güçlü İyileşme” temasını takviyeler formda “Yenilikçi, Kapsayıcı ve İş Birliği İçerisinde Büyüme” olarak belirlendi.

CZ, teknolojinin geleceğinin yanı sıra küresel teknoloji ortamının ve yetenek alanlarının oluşturulmasını tartışmak üzere özel olarak seçilen dünya başkanlarından biriydi ve son oturumda “geleceğin ekonomik büyümesini sağlamak için yenilikçiliğin gücünü kullanma” üzerine konuştu.

CZ, “Endüstrideki herkes kullanıcıları muhafaza sorumluluğunu üstlenmeli. Sanayi oyuncularının görüşlerini dinlemek ve güçlü standartlar oluşturmak için işbirliği yapabilmesini umuyoruz. Bu yıl gerçekleşen olaylara baktığımızda Binance, ortak kılavuzlar oluşturmanın değerini görüyor. Ortak iş standartları oluşturabilmek için öbür sanayi oyuncuları ile bir ortaya gelmeye çalışacağız. Tüm sanayi oyuncularının şeffaflıklarını artırmaları ve sanayiyi daha güçlü bir hale getirmek için birlikte çalışmaları gerekiyor.” dedi.

İş dünyası topluluğunun irtibat kurmak ve G20 devletlerinin hedeflerini paylaşmak ismine resmi diyalog forumu olan B20’ye Jeff Bezos (Yönetim Kurulu Başkanı, Bezos Earth Fund; Yönetim Kurulu Başkanı, Amazon), Mark Tucker (Grup Yönetim Kurulu Başkanı, HSBC Holdings), Euisun Chung (İcra Kurulu Başkanı, Hyundai Motor Group), Febriany Eddy (CEO, Vale Indonesia) ve Mohammed Y. Al Qahtani (Kıdemli Başkan Yardımcı Saudi Aramco) de dahil olmak üzere 60’ın üzerinde iş dünyası başkanı de iştirak sağladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu