Haber

Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Boksörleri 100. Yıl Boks Turnuvasında 7 Sıra Aldı

Bozüyük Belediyesi Eğitim ve SporKulübün boksörleri, ilk kez ringe çıktıkları 100. Yıl Boks Turnuvası’nda 2 birincilik, 3 ikincilik ve 2 üçüncülük elde ederek toplam 7 sıra elde etti.

Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü, 4-5 Kasım 2023 tarihlerinde Bilecik’te düzenlenen ve Türkiye genelinde 13 ilden 200 sporcunun katıldığı 100. Yıl Cumhuriyet Kupası’na 8 sporcuyla katıldı. Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Boks Takımının ilk kez katıldığı turnuvada 35,5 kiloda Ahmet Efe Aydemir ve 31 kiloda mini mini kategorisinde İsmail İsmailoğlu, 54 kiloda Aybüke Tülür, 42 kiloda Yaprak Altındal, 66 kiloda Emirhan Yılmaz, 35,5 kiloda Eray Uyanık. kilogramda Fatih Sefa Cevher 63 kiloda üst gençler kategorisinde, Nisanur Efe ise +80 kiloda yıldızlar kategorisinde mücadele etti.

Heyecanlı geçen karşılaşmaların ardından sıklette Ahmet Efe Aydemir ve Nisanur Efe birinci olurken, İsmail İsmailoğlu, Emirhan Yılmaz ve Eray Uyanık ikinci, Aybüke Tülür ile Yaprak Altındal ise üçüncü oldu. Turnuva sonunda dereceye giren sporculara madalyaları ve hediyeleri düzenlenen törenle Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir tarafından takdim edildi.

Turnuvanın ardından Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü, voleybol branşındaki başarısının yanı sıra boks branşındaki başarısını da kanıtladı. – BİLECİK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu