Haber

Burhaniye Belediyesi 2. Voleybol Turnuvasında ödül töreni düzenlendi

Burhaniye Belediyesi tarafından Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen “Burhaniye Belediyesi 2. Voleybol Turnuvası” ödül töreni, nefes kesen kapanış günü maçlarının ardından gerçekleşti.

İl dışından ortaokul ve lise öğrencilerinden oluşan takımların da katıldığı turnuvada Burhaniyeli sporseverler keyifli vakit geçirdi. Oynadıkları maçlar sonucunda topladıkları puanlara göre dört gün süren turnuvanın galibi yıldız kategorisinde Adres İstanbul Spor Kulübü oldu. Turnuvada ikinci sırayı Kuzey Ege Gençlik ve Spor Kulübü alırken, Çengelköy Voleybol Kulübü üçüncü, İstanbul Ateş Spor ise dördüncü sırayı paylaştı.

Turnuvanın bir diğer kategorisi olan midi kategorisinde ise 1. ve 2. takımlar heyecanlı bir son maçla belirlendi. Oynadıkları maçlar sonucunda topladıkları puanlara göre Burhaniye Ören Spor Kulübü, 4 gün süren turnuvanın galibi oldu. Kuzey Ege Gençlik ve Spor Kulübü ikinci olurken, Adres İstanbul Spor Kulübü üçüncü, Ayvalıkgücü Belediyespor ise turnuvayı dördüncü sırada tamamladı.

Özellikle gençlerin ilgiyle takip ettiği turnuva 4 gün boyunca çok sayıda sporseveri ağırladı. Turnuvanın final maçına Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban da katıldı. Dereceye giren takımlar kupalarını Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban ve Toplumsal Destek Hizmetleri Müdürü Rukiye İtimat Köken’in elinden aldı. Turnuvaya katılan tüm genç sporculara madalya, teşekkür belgesi ve ikram paketleri verilirken, Çengelköy Voleybol Kulübü Antrenörü Elif Güneş, Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban’a spora ve sporcuya verilen değerden dolayı teşekkür plaketi verdi. Etkinlik, toplu hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu