Yaşam

Didim Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı Fener Alayı ve Zeynep Casalini konseri ile kutlayacak.

Didim Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı Fener Alayı ve Zeynep Casalini konseri ile kutlayacak.

Ulu Cumhurbaşkanımız Mustafa Kemal Atatürk’ün milli mücadeleyi başlatmak üzere Samsun’a çıkışının 104. yıl dönümü ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Didim’de büyük bir coşkuyla kutlanacak. Didim Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında Fener Alayı 19 Mayıs Cuma günü saat 20:00’de gerçekleştirilecektir. Didim Belediyesi önünden başlayacak Fener Alayı, Cumhuriyet Kent Meydanı’nda son bulacak.

ZEYNEP CASALINI DİDİMLİLERLE BULUŞACAK.

Ünlü sanatçı Zeynep Casalini, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenecek Fener Alayı’nın ardından saat 21:00’de Didim Cumhuriyet Kent Meydanı’nda sahne alacak. Katılımın ücretsiz olacağı konserde Zeynep Casalini, Didim halkı için birbirinden güzel müzikler seslendirecek.

BAŞKAN ATABAY KONSERİMİZ TÜM DİDİMLİLER DAVETLİDİR

Tüm vatandaşlarımızı 19 Mayıs coşkusunu birlikte yaşamaya davet eden Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tüm yurtta olduğu gibi Didim’de de büyük bir coşkuyla kutlayacağız. 19 Mayıs Cuma günü saat 20.00’de Didim Belediyesi önündeki Fener Alayı’na, saat 21.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak Zeynep Casalini konserine tüm halkımız davetlidir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberkecioren.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu