Haber

Hacısalihoğlu Cumhurbaşkanlığına aday olduğunu açıkladı

TRABZON– Eski Trabzonspor Başkan Yardımcısı Hayrettin Hacısalihoğlu, Trabzonspor Divan Komitesi Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

Yönetiminde yer alacak isimlerle birlikte Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’ne adaylığını açıklayan Hacısalihoğlu, yöneticilik döneminde önceliğinin her zaman Trabzonspor’un çıkarlarından taviz vermemek olduğunu söyledi.

Divan Başkanı olarak kulübe hizmet etmeye devam etmek istediğini belirten Hacısalihoğlu, “Nasıl ki Divan Başkanlığı yarışı bugüne kadar camiamıza yakışır şekilde hiçbir sıkıntıya yol açmadan geçtiyse, kimsenin şüphesi olmasın. Sonuç, tarafların kulübe olan sevgisini öne çıkaracak ve bütünlüğü korumaya devam edecektir.”

‘TRABZONSPOR BÜTÜNLÜĞÜN GÜCÜYLE ANADOLU’YA ŞAMPİYONLUĞU GETİRDİ’

Trabzonspor’un büyük camiaların birlikteliğinden doğduğunu belirten Hacısalihoğlu, “Kırmızı-beyazlılardan bordo-mavililere geçişte yaşanan tartışmalı gelişmelerde dahi camianın birliği bozulmadan kaldı ve herkes bu konuda elini taşın altına koydu ve destek verdi. Daha sonra özverili çalışma ve ondan gelen değerlerin katkılarıyla bu güne geldi. “Bu bütünlüğün yarattığı enerjiyle lig şampiyonluğu İstanbul tekelinden kurtarılarak ilk kez Anadolu’ya taşındı. tarihteki zaman” dedi.

Hacısalihoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:
“Bu büyük miras bizim bütünlüğümüzü sağlayan şeydir. Bu nedenle seçim süreci şu ana kadar Trabzonspor’a yakışır bir şekilde sonuçlandı. Tarafları bir araya getirecek ve ilk günkü heyecanla kulübe katkı sağlayacak bir şekilde sonuçlanacağına inanıyorum. gün.

“Divan Kurulunun saygıdeğer üyeleri, göreve geldiklerinde her zaman toplumu en iyi şekilde temsil edeceklerinden, yönetimle uyumlu çalışacaklarından, sorumluluk almamız istendiğinde gereğini yapacaklarından ve uyarılarda bulunacaklarından emin olabilirler. Hatalarını gördüğümüzde onları.”

2 Mart Cumartesi günü yapılacak Trabzonspor Meclis Divanı seçimlerinde Hacısalihoğlu’nun yanı sıra Emin Kahraman ve Mahmut Ören de aday oldu.

(SPOR HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu