Haber

Haluk Levent: Daha dün MHP milletvekilleri çadırımızı ziyaret ediyorlardı…

Haluk Levent, partisinin haftalık kümelenme toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin amaç olarak Ahbap ve Babala TV’yi göstermesinin ardından bir paylaşımda bulundu. Levent, “Devlet Bahçeli Bey’in danışmanlarının onu yanılttığını düşünüyorum” dedi.

Levent yaptığı paylaşımda, “Daha dün MHP’li milletvekilleri çadırkentimizi ziyarete geldi. Sayın Devlet Bahçeli’nin danışmanlarının kendisini yanılttığını düşünüyorum. Her gün devlet kurumlarıyla çalışıyorum ve bunu yazıyorum. Kurumlar arası anlaşma olmadan başarı olmaz.” işbirliği.”

Partisinin kümelenme toplantısında konuşan Bahçeli, “Devleti bir kenara atıp koca koca çavuş faiziyle yardım toplamak ve bu bağlamda paralel sınır tesis etmek devletin güvenilirliğini gölgelemektedir. Bize göre yapılmaması gereken bir hatadır. prestij olsun.”Devletin yetişemediği, Ahbapların, Babalacıların kanat çırptığı ne var? Bu dolandırıcılar artık Türk televizyonlarında yer almamalı. Bindikleri parçayı kestiklerini ne zaman anlayacaklar?” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu