Haber

Hilal Altınbilek formunun sırrını paylaştı! “Spor yapmıyorum”

Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Züleyha rolüyle üne kavuşan Hilal Altınbilek, Alem dergisinin yeni sayısı için kamera karşısına geçti.

Dergiye röportaj da veren Altınbilek, “Bu mesleğe genç yaşta başladığınızı düşünürsek ideallerinizin ve hayallerinizin değiştiğini düşünüyor musunuz?”Soruya şu şekilde cevap verdi:

“Her şeyi değişti”

“Sadece iş için diyemem, her açıdan değişti. “Gençken daha aceleci ve kaygılıydım ama artık daha yavaş ve sakin olmayı benimsiyorum.”

Oyuncu ayrıca yeni karaktere nasıl hazırlandığını da anlattı:

“Önceliğim kendimden başlamak ama kendimden uzak karakterleri de oynadım. Oynadığım her karakterde bir şekilde kendimden bir iz arıyorum. “Karakterime benzer hikayeler anlatan birçok film izliyorum ve sınırlarımı genişletmeye çalışıyorum.”

“Sakin olmaya çalışıyorum”

“İşler istediğin gibi gitmediğinde nasıl bir tavır alırsın?Soruyu yanıtlayan oyuncu şunları söyledi: “İşler ters gittiğinde olaylara daha geniş bir perspektiften bakmaya başlıyorum ve sakin kalmaya çalışıyorum. Tabii kızıyorum, isyan ediyorum ama bir kabullenme hakim oluyor. Kızsam ya da üzülsem bile onu bu kabullenmeyle dolduruyorum. “Artık uçlarda yaşamıyorum.”dedi.

“Buna pek sıcak bakmıyorum”

Sosyal medyaya ilişkin düşüncelerini dile getiren Hilal Altınbilek, şunları söyledi: “Bundan pek hoşlanmıyorum. Sayfamda günlük hayatımdan çok fazla paylaşım yok. Vakit buldukça genellikle setten ve dizilerden kareler paylaşıyorum. Bunu özel hayatıma pek sokmam.” söz konusu

“Genetik olabilir”

Hilal Altınbilek fit fiziğinin sırrını şöyle anlattı: “Herhangi bir spor yapmadığım için genetik olabilir. Sadece sağlıklı yiyecekler tüketiyorum ve onların lezzetini seviyorum. Ben bir peskataryalıyım.

“Sanırım şansım birincisi genetik, ikincisi ise sağlıklı yiyeceklerin tadını pek sevmiyorum.”

Pesketaryen: Balık veya diğer su ürünlerini tüketen ve diğer hayvanların etini yemeyen kişi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu