Haber

İstanbul’da bazı 1 Mayıs kısıtlamaları kaldırıldı

İstanbul Valiliği 1 Mayıs dolayısıyla güvenlik önlemleri kapsamında ulaşıma kapatılan bazı noktalardaki kısıtlamaların saat 16.00 itibarıyla kaldırıldığı duyurdu.

Beyoğlu ilçesi Refik Saydam Caddesi, Tersane Caddesi, Kurtuluş Deresi Caddesi, Sıracevizler Caddesi, Darülaceze Caddesi, Bahariye Caddesi’nden Tarlabaşı Bulvarı’na çıkan sokaklar ile Galata Köprüsü’nün ise çift yönlü olarak kapalı bulunmaya devam edeceği ifade edildi.

İSTANBUL’DA KISITLAMALARIN KALDIRILDIĞI YOLLAR

Kısıtlamanın kaldırıldığı yollar ve toplu ulaşım araçları şöyle:

Fatih’te, 15 Temmuz Şehitler Caddesi, Macar Kardeşler Caddesi, Fevzipaşa Caddesi, Atatürk Caddesi, Gazi Mustafa Kemal Caddesi, Cemal Birsel Caddesi, Kennedy Caddesi, Ragıp Gümüşpala Caddesi, Kadir Has Caddesi, Abdulezel Caddesi, Büyük Kahraman Caddesi, İtfaiye Caddesi, Hayriye Tüccarı Caddesi, 16 Mart Şehitleri Caddesi, Akdeniz Caddesi ve bu caddelere bağlanan yollar trafiğe açıldı.

Atatürk (Unkapanı) Köprüsü üzeri araç trafiği Kasımpaşa yönüne Evliya Çelebi Caddesi (Tarlabaşı istikametine bağlanan yollar hariç), Turabi Baba Caddesi, Bahariye Caddesi (Tarlabaşı Bulvarına bağlanan yollar hariç)

Piyale Paşa Bulvarı ve Hasdal-Okmeydanı Bağlantı yolu (Piyale Paşa istikameti), Kasımpaşa Bahariye caddesi trafiğe açıldı.

Beyoğlu ilçesinde Refik Saydam Caddesi, Tersane Caddesi, Kurtuluş Deresi Caddesi, Sıracevizler Caddesi, Darülaceze Caddesi ve Bahariye caddesinden Tarlabaşı bulvarına çıkan sokaklar ile Galata Köprüsü çift yönlü olarak kapalı bulunmaya devam edecek.

TOPLU ULAŞIM VE VAPUR SEFERLERİ

Marmaray Sirkeci İstasyonu, İETT seferleri, Alibeyköy-Eminönü Tramvayı, Bağcılar- Eminönü Tramvayı (Eminönü istasyonuna kadar), Sirkeci-Haydarpaşa Arabalı vapuru, Eminönü Vapur İskelesi, Karaköy Vapur İskelesi, Kabataş Vapur İskelesi ve Beşiktaş Vapur İskelesi seferleri normale döndü.

İstanbul’da valilik kararıyla 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü tedbirleri kapsamında bir dizi önlem alınmış, bazı yollar trafiğe kapatılmıştı.

(HABER MERKEZİ)

taraklihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu