Yaşam

Kızılcık Şerbeti dizisinin 21. bölüm fragmanı yayınlandı! Nursema ve Umut dudak dudağa

Başrollerini Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç, Müjde Uzman, Feyza Civelek, Barış Kılıç ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisi sahneleriyle sık sık gündem oluyor. Dizinin 21. bölüm fragmanı da sosyal medyada gündem oldu.

NURSEMA VE UMUT YAKLAŞTI

Umut’a aşık olan Nursema, aile baskısı sonucunda istemediği kişiyle evlendirilir. Düğün gecesi birlikte olmak istemediği kocası tarafından pencereden aşağı atılan Nursema, iki aileyi bir araya getirerek gerçekleri ortaya çıkardı. 31 Mart Cuma günü yayınlanacak olan dizinin 21. bölüm fragmanı dikkat çekti. Fragmanda Ömer, yeğenini pencereden atan İbrahim’i şantiyeden atarken Nursema eski sevgilisi Umut ile karşı karşıya geliyor.

Bazı kullanıcılar Nursema’nın bu öpüşme sahnesini uygun bulmazken, birçok kullanıcı bunun normal olduğunu savundu.

RTÜK’TEN CEZA ŞERBESİ

RTÜK, Kızılcık Şerbeti’ndeki kadına yönelik taciz ve şiddet sahnelerine yaptırım uyguladı. Show TV’de yayınlanan “Kızılcık Şerbeti” dizisi nedeniyle Üst Kurul, Show TV’ye beş kez program durdurma ve idari para cezası verdi. Katıldığı programda RTÜK’ün kararıyla ilgili konuşan Evrim Alasya, “21. yüzyılda yaşıyoruz ya da şu an bunu tartışıyoruz… Gerçekten anlamıyorum” diyerek tepki gösterdi.

İşte Nursema ve Umut’un yakınlaşması için yapılan bazı açıklamalar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu