Teknoloji

Need for Speed Unbound’dan Bir Saate Yakın Oynanış Videoları

EA Play aboneleri ve Palace sürümü sahipleri için Need for Speed Unbound ile buluşmak ismine fazla bir vakit kalmadı. Yarın prestijiyle erken erişimde bulunabilecekler. Ne var ki oyuna bir biçimde erkenden sahip olan Twitch yayıncıları ise soluğu canlı yayında aldı.

Eğer serinin yeni oyununu bekleyen fakat denemeden satın almama taraftarıysanız, yarın prestijiyle standart EA Play aboneleri için PC, PlayStation 5 ve Xbox Series platformlarında on saatlik bir deneme sürümü yayınlanacak. Tıpkı gün içerisinde EA Play Pro aboneleri ve Palace sürümü sahipleri de tam sürüme erişimde bulunabilecekler.

Need for Speed Unbound’dan Bir Saate Yakın Görüntü Sızdırıldı

Bu sürümlerden evvel oyna erişim mümkün değilken, gerrykurlsucks ve Chocolove95 isimli Twitch yayıncıları bir halde erkenden erişim sağlayarak takipçilerinin karşısına geçmişler. Elimizde ise toplamda bir saate yakın oynanış görüntüleri var.

Videolara genel olarak baktığımızda, Tourist Trap yarışının son tipine ek olarak, aşina olduğumuz anime stili görseller ve efektler, ince ayar ve özelleştirme seçenekleri, oyun içi mağaza, çarpışma kamerası özelliği ve başka yarışçılar ile teze girdiğimiz ve meydan okuduğumuz buluşma noktalarının, akaryakıt istasyonlarının ve inançlı meskenlerin göründüğü hür deveran kısımları, polis kovalamacalarını ve Douglas Park, Millionaire Drive ve Palemore üzere yerleri görebiliyoruz.

Bunların dışında 1963 model Volkswagen Beetle ve 1970 model Volvo Amazon P130 araçlarının yanı sıra, serinin bir evvelki oyunundan aşina olduğumuz Heat sisteminin yer alıyor olması da dikkatlerden kaçmıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu