Teknoloji

Netflix’ten İçerik Bulmayı Her zamankinden Daha Kolay Hale Getirecek Yeni Özellik: My Netflix!

Dünyanın en tanınmış çevrimiçi dizi ve sinema platformu Netflix taşınabilir uygulaması için kullanıcı deneyimini geliştirecek bir özellik yarattı. “My Netflix” olarak adlandırılan bu yeni özellik, kullanıcıların dizi ve filmlere özel uyarlanmış profil sayfalarında en kolay anlatımla yer alacak. Kullanıcılar, Netflix’imAnında içerik bulabilecek ve izlemeye başlayabilecekler.

Netflix’in mobil uygulamasına eklenen My Netflix bölümü, kullanıcıların indirdiği, beğendiği ve kaydettiği dizi ve filmlerin izlenebilmesini sağlıyor. anında ulaşmak sağlayacak. Ayrıca, Netflix’ten gelen bildirimler burada olacak. Kullanıcılar tekrar Netflix’i kullanabilir ana sayfave büyük özelleştirilmiş kitaplığa keşfetme bölümünden erişmeye devam edebilecekler.

Netflix’im özelliği şu şekilde görünür:

Yukarıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi uygulamayı My Netflix sayfasına açtıktan sonra, sağ alttasimgesi ile erişilecektir.

Netflix’in resmi açıklamasına göre taşınabilir uygulamadaki My Netflix özelliği, anın prestijiyle iOS için dağıtılmaya başlandı. Android kullanıcıları ise Erken Ağustos Bugünden itibaren My Netflix özelliğini kullanabilecekler. Dağıtım sürecinin ne zaman tamamlanacağına dair net bir zaman çizelgesi açıklaması müsait değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu