Haber

Sırp Tenisçi Hande Baladin’in Güzelliğine Dayanamıyor Kaybedilen Memleketlerini Yükseltiyor

Filenin Sultanları Avrupa Şampiyonası sosyal medyada yankı bulmaya devam ediyor. Kızların Türkiye’ye dönüşünün ardından kutlama yapan kızların güzelliği herkesi hayrete düşürürken, ülkesi finalde mağlup olan Sırp tenisçi Novak Djokovic, Hande Baladin’in fotoğrafını beğendi. Sırplar ayağa kalktı.

2023 CEV Avrupa Şampiyonası finalinde heyecandan yüreklerimizi dağlayan, nefesimizi kesen filenin sultanları kupanın sahibi oldu.

Sırbistan ile kıyasıya mücadele eden A Milli Kadın Voleybol Takımımız, final setinde müthiş başarısıyla 3-2’lik skor elde ederek şampiyon oldu. İnternetin Sultanları’na tüm ülke ve sosyal medyadan tebrik ve tebrik mesajları yağdı.

Final maçındaki başarısıyla dikkat çeken isimlerden biri de Milli Takımın en sevilen isimlerinden Hande Baladin oldu.

Avrupa’nın en büyüğü olan A Milli Kadın Voleybol Takımımız finalde tarih yazarken, bu maçta Hande Baladin’in sayıları da oldukça etkili oldu.

İnternetin Sultanları elbette Türkiye’ye döndükten sonra bu güzel başarıyı en güzel şekilde kutladılar.

Bu kutlamada ölümsüzleştirdikleri anları sosyal medya hesaplarında paylaşmayı da ihmal etmediler.

İstanbul’da bir alışveriş merkezinde hayranlarıyla bir araya gelen Netin Sultanları, seçtikleri şarkılarla sahne aldı.

Tabi bu dönemde birlikte Erik Dalı oynamayı da ihmal etmediler. Sosyal medya analiz şirketlerinin ölçümlerinde, 15 Ağustos – 3 Eylül tarihleri ​​arasında süren ve Sırbistan-Türkiye final maçıyla sona eren Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda 1 milyonu aşan filenin sultanları konuşuldu.

Sırplara karşı galibiyet alan Hande Baladin’in kupayla verdiği pozu beğenen isimlerden biri, Sırp taraftarı ayağa kaldırdı.

Dünyaca ünlü Sırp tenisçi Novak Djokovic, Hande Baladin’in fotoğrafını beğendi. Ünlü tenisçinin bu atılımını görenler kısa sürede durumu tartıştı. Hande, fotoğrafına, ‘Seni çok istedik. Yılların eseri! Biz şampiyonuz.’ Açıklamayı yazdı.

Dikkatli bakıldığında Novak Djokovic’in daha önce Hande Baladin’in fotoğraflarını beğendiği görüldü.

Novak Djokovic, Hande Baladin ve Simge Aköz’ü Instagram’da takip ediyor. Ancak ülkesinin milli takımına aldığı yenilginin ardından fotoğrafı beğenen Sırplar büyük tepki gösterdi.

Sosyal medyada tepki çeken Djokovic, beğenilerini geri çekti.

haber-belen.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu