Yaşam

The Last of Us Sezon Finali Önizleme Fragmanı

Mart 2020’de duyurusu yapılan The Last of Us serisinin ilk dönem macerası önümüzdeki Pazartesi günü sona erecek. Ama tabii ki macera şimdi bitmedi. Zira HBO tarafından şimdiden ikinci dönem için yeşil ışık yakıldı ve bu sefer ikinci oyunda yaşananlar ekranımıza gelecek. Ancak ondan önce The Last of Us dönem finali ön izleme fragmanı yayınlandı.

Öncelikle oyunu şu an oynamadıysanız ve sekizinci bölümü izlemediyseniz haberimizin sizi üzebilecek kısımları olduğunu belirtelim.

Bildiğiniz gibi Ellie ve Riley ikilisinin yedinci bölümünün ardından bugün erken saatlerde BluTV’de sekizinci bölümü yayınlandı. Karanlık bir sır saklayan David ve kurbanlardan oluşan ekibiyle yüz yüze gelen Ellie, oldukça zorlu bir çabanın sonucunda çıkmayı başarmıştı. Bu süreçte Joel karakterinin de güzelleştiğini ve ikilinin iki bölümün ardından yeniden ortaya çıktığını gördük.

The Last of Us Dönem Final Önizleme Fragmanını Kaçırmayın

Şimdi ilk devrenin finali var ve bunun için bir hafta beklememiz gerekiyor. Ancak HBO, Youtube kanalında yayınladığı ön izleme fragmanı ile bizleri nelerin beklediğine dair ipuçları verdi. Oyunu oynayan takipçilerimizin aşina olmayacağı sahneler ekranımıza gelirken oyunda görmediğimiz bir sahneyi de göreceğiz. Bu sahne Ellie karakterini canlandıran Ashley Johnson’ın da karşımıza çıktığı bir sahne oluyor.

Dizinin ilk bölümü yayınlanmadan önce bir fragmanda tespit edilen bir detayla Johnson’ın dizide Ellie’nin annesi Anna Williams rolünü oynayacağı ortaya çıktı. Bu son bölümde Anna Williams ile ilgili bir bölüm de olacak.

Ayrıca fragmanda, “Yaşadığımız onca şeyden sonra, boşuna olamaz.” cümlesini de duyuyoruz. Hatırlayacağınız gibi, Joel Ellie’ye her şeyi bırakıp Jackson kasabasına dönme seçeneği sunduğunda Ellie’nin yanıtı buydu.

Dizinin ön izleme fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

kinik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu