Yaşam

Tiffany & Co. Pharrell Williams İle İş Birliğini Duyurdu

LVMH’nin sahibi olduğu Amerikalı kuyumcu Tiffany & Co. ile Pharrell Williams işbirliklerini duyurdu. Aynı zamanda Louis Vuitton’da erkek kreatif direktörlüğü de yapan çok tireli yaratıcı, mitolojik Poseidon’un üç çatallı mızrağından ilham alan bir mücevher koleksiyonu ortaya çıkardı.

“Tiffany Titan by Pharrell Williams”, her bir parçanın gerilim, orantı ve denge arasında bir diyalog sağladığı, çağdaş kaliteli mücevherlerin cesur bir kutlaması. 19 parçadan oluşan koleksiyonda punk ruhunu çağrıştıran keskin, mızrak benzeri çivilerle süslenmiş kolyeler, küpeler, bilezikler ve yüzükler yer alıyor. 18 ayar sarı altın veya titanyum olarak sunulan parçalar, yenilikçi tasarımlarıyla geleneksel yöntemlere meydan okuyor. Özellikle pavé parçalarda ters yerleştirilmiş pırlantalar bulunuyor. Titanyum kullanımı, hafif ama etkili bir kalite katarak koleksiyonu geleneksel takılardan farklı kılıyor.

“Sudan çok ilham alıyorum ve bu koleksiyonun adı ‘Titan’; denizlerin hükümdarı, Atlantis Kralı Poseidon’dan ilham alıyor . Atlantis, aynı zamanda Virginia Beach’te büyüdüğüm topluluğun da adıdır”dedi Williams. “Mücevher parçalarının tamamındaki detaylar çok kasıtlı, siyah titanyum kullanımı… bu, karanlığın içindeki güzelliğin fiziksel bir tezahürüdür.”

Williams’ın yaratıcı vizyonunu Tiffany & Co.’nun mirasıyla birleştiren koleksiyon, çağdaş stil ve zamansız zarafetin benzersiz bir karışımını bünyesinde barındırıyor. Asi bir ruh dokunuşuyla sıradan olanı aşan, kimliğini cesur ve kendinden emin bir şekilde ifade etmeye çalışan bireylerde yankı uyandırıyor.

“Pharrell’in Tiffany için hazırladığı açılış koleksiyonunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Pharrell Williams’ın Tiffany Titan koleksiyonu, kaliteli mücevher tasarımının geleneklerine meydan okuyor.dedi Tiffany & Co.’nun Ürün, İletişim ve Endüstriden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alexandre Arnault. “Bu, Pharrell’in yaratıcı vizyonu ile Tiffany & Co.’nun yaratıcı işçiliği arasındaki dengeyi temsil ediyor. Her parça, Pharrell’in farklı tarzını ve benzersiz bakış açısını temsil ediyor. ”

Williams, “Evin mirasını bu yeni çağa taşımak için şirket içi tasarım ekibiyle yakın işbirliği içinde çalışmak bir onurdu” dedi. “Onların işçiliğine hayranım. Bunun meyvelerini verdiğini görmek heyecan verici.”

Fiyatı 3.500 ila 53.000 ABD Doları arasında değişen koleksiyon, ilk olarak New York Fifth Avenue’deki The Landmark’ta ve ABD tiffany.com’da görücüye çıkıyor. Haziran ayında dünya çapında Tiffany & Co. mağazalarında ve tiffany.com’da satışa sunulacak.

haberbuyukcekmece.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu