Haber

Word’deki İsrafı bitirecekti! İmamoğlu’ndan milyon dolarlık dans gösterisi

  •     Haber7-Özel

‘İsrafı bitireceğim’ söylemiyle kamuoyunda israf yapıldığını savunan 2019’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na CHP’li Ekrem İmamoğlu seçildi. Her gün yeni bir israf gündeme geliyor. 2020’de Atatürk’ün sahnedeki hayatını anlatıyor Pınar Ayhaniçin yapılmış 320 bin liraÖdemesiyle anılan İmamoğlu yönetimi şimdi de bir dans gösterisi için milyon dolarlık ihaleye çıktı.

DANS GÖSTERİSİNE 1 MİLYON ÖDEME

CHP yönetiminde İstanbul Büyükşehir Belediyesi. 19 Mayıs Gençlik ve Spor BayramıÖyleyse Maltepe Etkinlik AlanıGösteri için açtığı ihalenin detayları . ‘Atık’göreve telaffuzlarıyla gelenler İmamoğluyönetiminin 19 Mayıs’taki dans performansı için. 1 milyon TL Ödeme yapıldı. İstanbulluları şaşkına çeviren dans gösterisinin fiyatı Piktora Üretim ve Üretim Hizmetleri LTD.ödendiği belirtildi.


ATATÜRK canı için 320 bin TL ödedi

İmamoğlu’nun verdiği şok teklifler arasında sadece bu dans gösterisi değil. İBB yönetimi 29 Ekim 2020Sanatçıdan sahnede Atatürk’ün hayatını anlatması istendi. Pınar AyhanO dönemde Atatürk’ün sahnede hayatını anlattığı ‘Kemal’ gösterisi için Pınar Ayhan’la anlaştı. 320 bin TLödendiği ortaya çıktı.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu