Haber

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Güvenevler İlçesi’nde vatandaşların davetini reddetmedi

Mersin’in merkez ilçesi Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Güvenevler Mahallesi’nde vatandaşların davetini reddetmeyerek evlerine konuk oldu.

Düzenli olarak mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla birebir temaslarda bulunan Önder Özyiğit, Güvenevler Mahallesi’nde yaşayan Hoş ailesinin davetlisi oldu. Toplantıda mahalle sakinleriyle keyifli bir sohbet ortamı oluşturuldu. Vatandaşların talep, beklenti ve önerilerini dinleyen Önder Özyiğit, halkın görüşlerini doğrudan almanın değerini bir kez daha ortaya koydu.

“Geri bildirimler belediye olarak hizmetlerimizi şekillendirirken bize yol gösteriyor.”

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit ise, “Yenişehirli komşularıma değerli sohbetleri, misafirperverlikleri ve nazik davetleri için teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın yanında olmaya, seslerini her fırsatta duymaya devam edeceğiz. Toplumun her kesiminden gelen geri bildirimler bize yol gösteriyor. Belediye olarak hizmetlerimizi şekillendiriyoruz.Bu ziyaretler şehrimizin her köşesinden gelen talepleri daha iyi anlamamıza ve çözüm odaklı adımlar atmamıza yardımcı oluyor. Daha yaşanabilir bir Yenişehir’in inşası için vatandaşlarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Güvenevler Mahalle Muhtarı Rahime Sarı ise konuşmasında Önder Özyiğit’in her zaman ulaşılabilir olduğuna dikkat çekerek taleplerinin hiçbir zaman cevapsız bırakılmadığını belirtti. Başkan Özyiğit’i evinde ağırlayan Gülbahar Hoş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. – MERSİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu