Haber

AK Parti Heyeti Mardin’in İlçelerini Ziyaret Etti

AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, Savur, Ömerli ve Yeşilli ilçelerini ziyaret ederek, AK Parti İl Başkanı Vahap Alma ve örgüt üyelerinden oluşan heyetle görüşmelerde bulundu.

Savur, Ömerli ve Yeşilli ilçelerine yaptıkları ziyareti değerlendiren Kılıç, kuruluşlarının çalışmalarını çok takdir ettiğini ve düşünceleri ne olursa olsun yanlarında olduklarını söyledi.

Kılıç, “İl başkanımız, ilçe başkanlarımız, kadın ve gençlik kollarımızla istişare içinde hareket ederek, toplum yararına olan çalışmalarda yer almaya çalışarak, ülkemizin refahı için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” söz konusu.

İsrail’in Filistin’e yönelik zulmünü kınadığını belirten Kılıç, Filistinlilerin yanında olduklarını belirtti.

Alma, kuruluşların varlığının, birliğinin ve dik duruşunun kendilerine her zaman umut verdiğini de anlatarak, şöyle konuştu:

“Yaptığımız her çalışmada kuruluşlarımızın gayreti takdire şayandır. Ana kademelerimiz, kadın ve gençlik kollarımız, mahalle teşkilatlarımızla bir bütünün parçası olarak hareket ederek hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Belediyemizle her zaman istişarede bulunuyoruz. Liderlerimiz ve kaymakamlarımızla birlikte ülkemizin sorunlarını birlikte çözeceğiz.Bu anlamda Savur, Ömerli “Bizler ve Yeşilli ilçelerimizin kalkınması konusunda atmamız gereken her adımı atmaya hazırız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu