Haber

Elvan Işık Gezmiş kimdir? Milletvekili adayı Elvan Işık Gezmiş kaç yaşında, ne iş yapıyor? Elvan Işık Gezmiş hayatı ve biyografisi!

Cumhuriyet Halk Partisi GiresunTürkiye’den 1. sıra adayı Elvan Işık Gezmiş, birçok kişi tarafından 2023 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili olarak görülüyor. oy İnternette araştırılıyor ve sonuçlar netleşiyor. Bu haberimizde Elvan Işık Gezmiş kimdir sorusunu yanıtladık. Pekala, Elvan Işık Gezmiş kimdir? Milletvekili adayı Elvan Işık Gezmiş kaç yaşında, ne iş yapıyor? Elvan Işık Gezmiş hayatı ve biyografisi!

ELVAN IŞIK GEZMİŞ KİMDİR?

GiresunTürkiye’nin ilk kadın milletvekili olarak görev yapmak için kolları sıvayan Elvan Işık Gezmiş, eski Giresun Milletvekili ve Belediye Başkanı Mehmet Işık’ın kızı, CHP eski İl Başkanı Aykut Gezmiş’in eşi.

AÇILMAYAN VAKA SAYISI 27

Sandıkların büyük bir kısmı açılırken son bilgileri veren YSK Başkanı Ahmet Yener, “Seçim sonuçlarını saat 21.45 itibariyle sizlerle paylaşmak istiyorum. Ülkede yüzde 99’luk bir açılış var. 27 sandık Yurt içinde sandıklar açılmadı, açılmayan 1529 uluslararası sandık var.” Saat 21.45 itibarıyla Sayın Recep Tayyip Erdoğan yüzde 49.40, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 44.96, Sinan Oğan Sayın Yüzde 5,2 ve Sayın Muharrem İnce yüzde 0,44. Bilgi girişi devam ediyor.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu