Haber

Kemer Belediyesi ITB Berlin’de

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle son üç yıldır yüz yüze gerçekleştirilemeyen, dünyanın en büyük ve en değerli turizm fuarlarından biri olan Berlin International Tourism Exchange (ITB), 54. kez kapılarını ziyaretçilerine açtı. Fuarda Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri Hasan Ali Acar ve Ferhan Fidan, Kemer’in tanıtımı için baş başa görüştü.

Belediye meclis üyeleri Hasan Ali Acar ve Ferhan Fidan, Kemer Bölgesi Tanıtma Vakfı (KETAV), Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KETOB) ve Kemer’deki turizmciler, Kemer standına gelen misafirlerle bire bir görüştü. adil.

Kemer standına gelen misafirlere Türkiye’nin en değerli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer hakkında bilgi veren meclis üyeleri Acar ve Fidan, Alman konukları Kemer’e davet ediyor.

Türkiye’nin en değerli pazarlarından biri olan Alman turizm pazarına ve diğer ülkelerden gelen misafirlere Türkiye’yi ve Kemer’i anlatan meclis üyeleri Acar ve Fidan, Kemer standına gelen ziyaretçilere Kemer’i tanıtıcı broşürler de veriyor.

Salgın nedeniyle son üç yıldır yapılamayan ITB Berlin, kendi alanında dünyanın en büyüğü kabul ediliyor. Fuara bu yıl 150 ülkeden yaklaşık 5.500 firma katılıyor.

Yılda bir kez düzenlenen ve birçok ülkeden turizm şubesi temsilcilerinin katıldığı ITB Berlin fuarı, 9 Mart’ta sona erecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu