Haber

Kılıçdaroğlu’ndan bomba itiraf! Kürdistan’ın sözleri dikkat çekti

14 Mayıs seçimleri öncesi Kemal Kılıçdaroğlu’na arka arkaya destek açıklamaları yapan PKK terör örgütü liderleri, seçim ikinci tura kaldıktan sonra da desteklerini sürdürüyor.

BİR LİDERDEN DAHA FAZLA DESTEK

PKK terör örgütü elebaşı Ronahi Serhat kod adlı Filiz Duman Kılıçdaroğlu, yaptığı destek açıklamasında, “Kılıçdaroğlu artık CHP ve Millet İttifakı’nın adayı değil. 14 Mayıs seçimlerinde tüm Kürdistan ve Türkiye’nin oylarının yarısını alan halkın adayı olarak yarışıyor.”sözlerini kullandı.

“TABLO KENDİNİ İYİ AÇIKLAMADI”

Terör örgütü PKK elebaşlarından Duran Kalkan, 14 Mayıs seçimlerinde ittifak kurdukları masa bileşenlerine kendilerini iyi anlatamadıklarını tavsiye ederken, ittifakı sürdüreceklerinin sinyalini verdi. sığındığı mağaradan çıkardığı video.

Duran Kalkan terör örgütü PKK’nın kanalına konuşuyor “Muhalefet çok sonuç alıyor gibiydi ama tam tersine hayal kırıklığı baş gösterdi”Seçim sonuçlarının kendilerini üzdüğünü itiraf etti.

KIZILELMACI TURANCI ERDOĞAN’A KARŞI KILIÇDAROĞLU’YA BAKMAYA DEVAM EDİYOR!

Terör Kalkanı dedi ki: AK Parti-MHP faşizmi milliyetçi, şovenist, turancı, kızılderili zihniyetiyle topluma her alanda siyaseti hakim kılmaya çalışıyor. Eğitimi, sanatı, edebiyatı bu temelde geliştirir, ekonomiyi ve maliyeyi burada harcar.

 

kusadasi-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu