Haber

Süper Loto Sonuçları Açıklandı: 13 Haziran Salı Süper Loto Sonuçları ve Kazanan Numaralar

Milli Piyango İdaresi’nin her hafta düzenlediği Büyük Loto çekilişleri büyük bir heyecanla takip ediliyor. Büyük ikramiyeyi kazanmak isteyenler çekilişe katılıyor. 13 Haziran Salı prestiji ile haftanın ilk Yüce Loto çekilişi yapıldı. Sonuçlar vatandaşlar tarafından da araştırılmaya başlandı. Peki, Büyük Loto sonuçları açıklandı mı?

İşte 13 Haziran Salı Büyük Loto sonuçları ve kazanan numaralar!

Süper Loto Açıklandı mı?

Haftanın belirli günleri noter huzurunda gerçekleştirilen Büyük Loto çekilişi bu hafta Salı gününün prestijiyle başladı. Vatandaşlar çekiliş sonuçlarının açıklanmasını beklerken büyük heyecan yaşandı. Birçok kişi, harika Loto sonuçlarına nereden bakacağını merak ediyor.

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Süper Loto çekilişleri Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın üç günü yapılıyor. Bugün yapılan çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi’nin internet sitesinde de açıklandı. Süper Loto çekiliş sonuçlarına resmi internet sitesinden veya aşağıdaki sonuçlar ekranından ulaşabilirsiniz!

Süper Loto Sonuçları

30 Mayıs Salı Süper Loto Sonuç Ekranı

Bugünün kazanan numaraları 20,29,33,42,44 ve 49!

Bugünkü çekilişte 26.7 milyon TL’lik ikramiye teslim edildi. Perşembe akşamı yapılacak çekilişle şanslı bir kişinin kazanması bekleniyor.

habermustafakemalpasa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu